pompa-ciepla-rybnik
Wymiana źródeł ciepła

Tanie i ekologiczne

pompa-ciepla-rybnik
Usługi budowlano-instalacyjne

Wykonujemy nowe inwestycje oraz remonty systemów grzewczych i instalacji gazowych, wod-kan i ppoż.
Montujemy nowoczesne źródła ciepła w oparciu o pompy ciepła, kotłownie gazowe i węzły wymiennikowych.

pompa-ciepla-rybnik
Modernizacja kotłowni

Wybierz specjalistów w swojej branży.

pompa-ciepla-rybnik
Rozliczenia kosztów ciepła i wody

Oferujemy dostosowany do polskich warunków system indywidualnych rozliczeń kosztów energii cieplnej i wody w oparciu o wskazania podzielników, liczników ciepła oraz wodomierzy.

pompa-ciepla-rybnik
Profesjonalne rozwiązania

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usług. Posiadamy samodzielny oddział rozliczeniowy obejmujący komórkę odczytową, serwisową i rozliczeniową, co ułatwia nam bliski kontakt z naszymi klientami i umożliwia szybką realizację prac rozliczeniowych.

Usługi Projektowe
Usługi projektowe

Wykonujemy audyty energetyczne, projekty budowlane termomodernizacji i remontu budynków, w tym obiektów zabytkowych, projekty budowlane OZE, kotłowni, instalacji grzewczych, gazowych, wod-kan i ppoż., a także świadectwa charakterystyki energetycznej.

previous arrow
next arrow

Firma Energosystem Rybnik Sp. z o.o. działa na rynku od marca 1995 r. Naszą misją jest pomoc właścicielom budynków w obniżeniu kosztów ogrzewania i zużycia wody. W naszych szeregach pracuje wysoko wykwalifikowana kadra inżynierska różnych specjalności, która gwarantuje wysoki poziom świadczonych przez nas usług.

Jedną z naszych podstawowych działalności jest opomiarowanie instalacji c.o. oraz zimnej i ciepłej wody, a także prowadzenie usług polegających na rozliczaniu kosztów ogrzewania i zużycia wody w budynkach mieszkalnych. Obecnie obsługujemy blisko 300 000 urządzeń zainstalowanych w ponad 100 000 mieszkań.  

Zatrudniamy osoby posiadające uprawnienia budowlane, jak również odpowiednie kwalifikacje potrzebne do sporządzania audytów energetycznych, projektów termomodernizacji i remontów budynków, źródeł ciepła, instalacji fotowoltaicznych, grzewczych, gazowych i ppoż., wod-kan i gazowych.

Wykonujemy także roboty budowlano-instalacyjne w zakresie montażu pomp ciepła, kotłowni gazowych, węzłów wymiennikowych, instalowaniu nowoczesnych systemów grzewczych i instalacji ppoż., wod-kan i gazowych. Prowadzimy obsługę serwisową kotłowni i węzłów cieplnych. 

Sporządzamy analizy i ekspertyzy w zakresie racjonalnego użytkowania i rozliczania w/w mediów oraz weryfikacji kosztów ich zakupu. W ramach kompleksowej obsługi podmiotów oferujemy także pomoc w pozyskaniu środków finansowych dla zadań związanych z termomodernizacją budynków.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszej oferty.